Portrety menedżerów

Ania Kędra

Kierownik sekretariatu przy ulicy Grochowskiej 10Jestem studentką analityki medycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, która dopiero rozpoczęła cudowny okres studiów. A jeżeli chodzi o to jak mogę się w skrócie opisać to mniej więcej tak. Lubię lody czekoladowe, dobrą książkę, a najlepiej coś z reportażu Hanny Krall, wiersze Szymborskiej i Tuwima. Jeżeli chodzi o muzykę to różną, głównie rock, w szczególności polski, a także raggamuffin. Jeżeli chodzi o spędzanie wolnego czasu to są dwie możliwości, albo w towarzystwie moich najbliższych znajomych, albo bawiąc się w rytm przyjemnej uchu muzyki.
Lubię stawiać czoła wyzwaniom i rozwiązywać problemy. Dzięki studiowaniu na analityce w końcu czuję, że robię coś, co sprawia mi przyjemność i satysfakcję. A jeżeli chodzi o to czego nie lubię, to deszczowa pogoda, pieczarki, kolor różowy i dzieła romantyczne;)
Praca w English For You, to dzięki niej mam kontakt z ludźmi, a także językiem angielskim, co pomaga mi przełamywać bariery komunikacyjne.
 

Ewelina Wojnowska

Kierownik sekretariatu przy ulicy Marszałkowskiej 28

 

Jestem studentką Szkoły Głównej Handlowej gdzie próbuję udoskonalić swoje zainteresowania które pomagają mi w rozwoju zawodowym.

Praca w English For You jest dla mnie szansą na żywy kontakt z językiem angielskim, poprawę moich umiejętności językowych , pracę w miłej atmosferze oraz kontakt z mnóstwem ciekawych ludzi :)

Między studiami a pracą lubię książkę, dobrą muzykę, spotkania z przyjaciółmi. Jestem wielką fanką kina szczególnie komedii, filmów akcji i filmów dokumentalnych. Dodatkowo lubię eksperymentować w kuchni chociaż często brakuje na to czasu, rzadko korzystam z przepisów. Jednak tym co najbardziej mnie interesuje są podróże, w przyszłości mam zamiar poświęcić więcej czasu na dalekie wycieczki. Moim największym celem jest Australia i Nowa Zelandia.