Portrety konsultantów

Magdalena Szpojankowska-Puchalska


Jestem absolwentką Pedagogiki na Uniwersytecie Warszawskim i studentką Psychologii Klinicznej na Akademii Pedagogiki Specjalnej. W nielicznych wolnych chwilach między pracą a studiami uwielbiam oglądać filmy science fiction i programy kulinarne. Z mężem dzielę pasję do gotowania i dobrego jedzenia. Kolekcjonujemy książki kucharskie i nie boimy się eksperymentować z nowymi smakami w kuchni.

English For You poznałam już w szkole podstawowej jako słuchaczka. Po pozytywnych doświadczeniach z tamtych lat ucieszyłam się z możliwości pracy tutaj i poznania szkoły od drugiej strony. Praca ta umożliwia mi ciągły rozwój i kontakt z mnóstwem ciekawych ludzi.


Marta ChróstowskaTROCHĘ O MNIE
Mam 21 lat i od zawsze mieszkam w Warszawie z małą przerwą na półroczny pobyt w Hiszpanii.

Wyróżniam się specyficznym poczuciem humoru, wesołym usposobieniem, ekscentryzmem i delikatną nerwicę natręctw.

MOJE WYKSZTAŁCENIE
Ukończyłam pierwszy stopień studiów na Politechnice Warszawskiej, obecnie uczę się projektowania graficznego w Warszawskiej Szkole Reklamy.

MOJE ZAINTERESOWANIA
Jestem wielką fanką sarkastycznego humoru, dobrych fotografii, grafiki użytkowej i starych bajek.

Jeśli chodzi o hobby to tańczyłam, grałam w tenisa ziemnego i stołowego, pływałam synchronicznie, stepowałam, chodziłam na gimnastykę artystyczną, grałam w siatkówkę, malowałam na płótnie oraz robiłam origami. Od pewnego czasu już tylko rysuje i żegluje.

MÓJ ANGIELSKI
Moja przygoda z angielskim standardowo zaczęła się wiele lat temu, pewnie od oglądania kaset Magic English podczas składania imponujących budowli z klocków lego.

Zawsze lubiłam ten język, teraz mam możliwość doszlifowywania go w pracy. Do tego trafiłam na zespół akceptujący  moje dziwactwa, a miejscami jeszcze bardziej wykręcony.


Kamila Płowens

Ukończyłam szkołę muzyczną II stopnia w klasie fletu poprzecznego. Od dziecka uwielbiam muzykę oraz taniec. Wkrótce zdobędę tytuł instruktora fitness, dzięki temu połączę zamiłowanie do wszelkiego rodzaju ruchu i muzyki z poznawaniem nowych ludzi.
W wolnych chwilach tańczę salsę oraz belly dance.

Oprócz zainteresowania w propagowaniu zdrowego stylu życia, czerpię radość z uczenia się języków obcych. Poszerzają one horyzonty, ułatwiając nawiązywanie nowych przyjaźni i odkrywanie kultur innych narodów.

Przygodę z angielskim, pewnie jak większość z nas, rozpoczęłam już w przedszkolu. W English For You mam możliwość korzystania ze znajomości tego języka. W pracy nigdy się nie nudzę, ponieważ doskonalę umiejętnościinterpersonalne oraz organizacyjne.


Justyna KostałkowskaObecnie studiuję zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim. Jako osoba niezdecydowana i zmienna doceniam w swoich studiach ich kompleksowy charakter pozwalający mi na poznanie wielu dziedzin nauki dając tym samym wiele możliwości dalszego rozwoju.
 
 W wolnych chwilach lubię przeczytać ciekawy kryminał, obejrzeć dobry serial i posłuchać muzyki na żywo zarówno folkowej,jazzowej, rockowej jaki i klasycznej. Moim ulubionym instrumentem są skrzypce i jednym z moich
celów  jest nauczenie się grać na jakimś instrumencie (pianinie lub właśnie skrzypcach). Opócz tego moim hobby są jazda konna i
podróże.
 
 Praca w English For You umożliwia mi zdobycie doświadczenia oraz kontakt z językiem angielskim na co dzień.