Nasi metodycy

Beata Kamińska

 
Uczę języka angielskiego już od dziesięciu lat i za każdym razem sprawia mi to ogromną przyjemność. Uwielbiam zajęcia z dziećmi, bo te zarażają mnie swoją niewinnością, chociaż lekcje z dorosłymi pozwalają na mój wewnętrzny rozwój oraz nawiązanie ciekawych znajomości. Chętnie sama uczę się języków obcych, bo zawsze obok umiejętności w komunikacji mam możliwość wymiany poglądów na wiele ciekawych tematów z innymi ludźmi. W tym miejscu nie mogę nie wspomnieć, że bardzo lubię grać w scrabble angielskie, dzięki czemu nie tylko dobrze się bawię, ale również miło spędzam czas ze swoimi przyjaciółmi.

 

Kocham muzykę, a moje zainteresowania nie ograniczają się tylko do jednego gatunku. To już zależy od mojego nastroju, aury, jaka za oknem panuje oraz towarzystwa, w jakim muzyki słucham. Niemniej jednak, na pierwszym miejscu jest rock, choć nie ukrywam że interesuje się również muzyką alternatywną, metalem, grunge oraz reggae. Kolekcjonuję płyty, prasę muzyczną, a kiedy tylko nadarza się okazja chodzę na koncerty.

Kiedy mam dosyć miasta i jego zgiełku uciekam w góry, chłonę ich majestat i wędrując przed siebie, cieszę się obcowaniem z naturą i wbrew pozorom odpoczywam.