Kwalifikacja do grupyNauka angielskiego w szkole językowej  English For You  Warszawa rozpoczyna się od procedury kwalifikującej na odpowiedni poziom zaawansowania, czemu służy przeprowadzana  konsultacja językowa. Nie jest to zwykły test wyboru, ale profesjonalna ocena posiadanej wiedzy. Odbywa się ona indywidualnie z konsultantem językowym, konieczne jest więc telefoniczne ustalenie dnia i godziny takiego spotkania.

Konsultacja językowa składa się z dwóch części:

  • pisemnej (przekrojowy test, precyzyjnie określający Twoje umiejętności w zakresie gramatyki i słownictwa)
  • ustnej (rozmowa w języku angielskim z konsultantem, która pozwoli określić Twoje umiejętności w zakresie komunikacji)

Test jest sprawdzany w Twojej obecności, co pozwala konsultantowi precyzyjnie określić Twój poziom zaawansowania, poprzez dodatkowe pytania, dzięki czemu może Ci zaproponować odpowiednią grupę (grupę 3-7 osobową lub dla bardziej wymagających grupę 3-4 osobową i 2 osobową). Podczas rozmowy definiowane są Twoje potrzeby i oczekiwania.

Konsultacje językowe z konsultantem są bezpłatne i niezobowiązujące, odbywają się w naszych placówkach lub w formie online.

Przy kwalifikacji do konkretnej grupy zawsze bierzemy pod uwagę wiek słuchaczy oraz ich oczekiwania, co do wielkości grupy, intensywności zajęć w tygodniu i terminów.

Ważne !!! Jeżeli chcesz zapisać się do naszej szkoły umów się  na bezpłatną konsultację językową na konkretny dzień i godzinę.


W celu ustalenia terminu spotkania z konsultantem oraz skorzystaj z naszej infolinii
(22 612 21 21), lub skontaktuj się z nami drogą elektroniczną
(e-mail: englishforyou@englishforyou.pl)

Konsultacje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach: 15.00-21.00.