Kwalifikacja do grupyNauka angielskiego w szkole językowej  English For You  Warszawa rozpoczyna się od procedury kwalifikującej na odpowiedni poziom zaawansowania, czemu służy przeprowadzana w wybranej przez Ciebie placówce szkoły konsultacja językowa. Nie jest to zwykły test wyboru, ale profesjonalna ocena posiadanej wiedzy. Odbywa się ona indywidualnie z konsultantem językowym, konieczne jest więc telefoniczne ustalenie dnia i godziny takiego spotkania.

Konsultacja językowa składa się z dwóch części:

  • pisemnej (przekrojowy test, precyzyjnie określający Twoje umiejętności w zakresie gramatyki i słownictwa)
  • ustnej (rozmowa w języku angielskim z konsultantem, która pozwoli określić Twoje umiejętności w zakresie komunikacji)

Test jest sprawdzany w Twojej obecności, co pozwala konsultantowi precyzyjnie określić Twój poziom zaawansowania, poprzez dodatkowe pytania, dzięki czemu może Ci zaproponować odpowiednią grupę (grupę 3-7 osobową lub dla bardziej wymagających grupę 3-4 osobową i 2 osobową). Podczas rozmowy definiowane są Twoje potrzeby i oczekiwania.

Konsultacje językowe z konsultantem są bezpłatne i niezobowiązujące, odbywają się w naszych placówkach lub w formie online.

Przy kwalifikacji do konkretnej grupy zawsze bierzemy pod uwagę wiek słuchaczy oraz ich oczekiwania, co do wielkości grupy, intensywności zajęć w tygodniu i terminów.

Ważne !!! Jeżeli chcesz zapisać się do naszej szkoły umów się  na bezpłatną konsultację językową na konkretny dzień i godzinę.


W celu ustalenia terminu spotkania z konsultantem oraz skorzystaj z naszej infolinii
(22 612 21 21), lub skontaktuj się z nami drogą elektroniczną
(e-mail: englishforyou@englishforyou.pl)

Konsultacje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach: 15.00-21.00.