Nasze sale

English For You - Sala First Class 

Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom naszych słuchaczy i dbając o ich komfort oraz spełniając indywidualne wymagania stworzyliśmy English For You First Class. Jeśli jesteś indywidualistą, cenisz sobie komfort oraz pragniesz uciec od stresu dnia codziennego, a jednocześnie chcesz nauczyć się języka angielskiego ta opcja jest dla Ciebie. Możesz liczyć na naszych lektorów, którzy zawsze są przygotowani do zajęć, a jeśli masz ochotę na dobrą kawę nasz konsultant przygotuje ją dla Ciebie. Po ciężkim dniu pracy  zrelaksujesz się na wygodnej kanapie, gdzie w swoim tempie poznasz nowe zagadnienia językowe. Należy pamiętać, że przychodzisz do English For You w konkretnym celu - chcesz nauczyć się angielskiego. My jesteśmy po to, aby Ci w tym pomóc. Zadbamy nie tylko o Twój komfort, ale przede wszystkim o Twoje postępy w nauce, mobilizując Cię testami progresywnymi, pracami domowymi oraz zajęciami interaktywnymi z Native Speaker'ami.

Nauka angielskiego urozmaicana jest  profesjonalnymi nagraniami DVD oraz listeningami, rozwijającymi umiejętności rozpoznawania różnorodnych akcentów oraz zrozumienia tekstu mówionego. Zdobyta wiedza zaprocentuje w negocjacjach z partnerami biznesowymi oraz w zwykłych kontaktach z ludźmi z różnych zakątków świata.
Sale lekcyjne

English For You zapewnia naukę w komfortowych salach wykładowych (dostępne także klimatyzowane), specjalnie zaprojektowanych, tak żeby czas spędzony w szkole był dla Ciebie przyjemnością. Każda sala wyposażona jest w sprzęt audio, niezbędny do przeprowadzania zajęć ze słuchu (listeningów). Atmosferze sprzyja odpowiednie oświetlenie oraz ciepły kolor ścian, które dodatkowo zdobią interesujące grafiki.Sale video

Do przeprowadzania zajęć video niezbędna jest przystosowana do tego celu  sala, w której na wygodnej kanapie masz okazję obejrzeć ciekawe i rozwijające filmy edukacyjne, zrealizowane między innymi przez wydawnictwa Macmillan Heinemann oraz Longman Pearson Education.
Edukacyjne filmy, trwające nie więcej niż 15 minut pozwalają Ci na obserwację sytuacji z życia codziennego i poznanie zwrotów przydatnych w pracy, w sklepie, na lotnisku czy w restauracji. Lektor prowadzący interaktywne zajęcia z wykorzystaniem filmów omawia dialogi, pojawiające się w poszczególnych sekwencjach i zwraca uwagę na stosowane w wypowiedziach zasady gramatyczne. Niektóre filmy dają Ci dodatkowo okazję na bliższe poznanie kultury krajów, w których dane sceny są rozgrywane.