Opinie słuchaczy

Małgosia

To mój pierwszy rok nauki języka angielskiego. Wybrałam English For You z wielu powodów. Przede wszystkim odpowiada mi lokalizacja- nie lubię tracić czasu na dojazdy; przystępna cena kursu, małe grupy i bardzo pozytywne opinie wielu moich znajomych, dotyczące kwalifikacji lektorów.

Nie zawiodłam się, mimo, że miałam mnóstwo obaw: czy nie zabraknie mi motywacji do nauki; czy nadążę z opanowaniem materiału i umiejętności językowych w tak młodym zespole; czy atmosfera tej szkoły będzie sprzyjać nauce. A tu, jakże miłe zaskoczenie! Profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego słuchacza, skuteczne metody nauczania oparte na systemie dualnym, bezpłatne konwersacje z Native Speakerem i niezwykle miła, serdeczna atmosfera sprawiły, że czułam się znakomicie. Nie przypuszczałam, że w English For You w ciągu tych dwóch semestrów nauczę się tak dużo, aby móc kontynuować naukę w kolejnym roku. To rzeczywiście szkoła otwarta i przyjazna dla każdego. Cenię ludzi z pasją. Takimi są Państwo I. i P. Witkowscy (właściciele Firmy). Dzięki Ich fascynacjom dalekimi podróżami poznałam niezwykłe społeczności bardzo odległych, egzotycznych krajów, ich kulturę, zwyczaje, tradycje, przyrodę i różnorodność językową. Znajomość angielskiego jest tu warunkiem koniecznym. Tak więc mam wiele powodów, aby doskonalić swoje umiejętności z języka angielskiego właśnie w English For You. Warto się uczyć w szkole, która motywuje i daje szansę osiągać sukcesy. I jeszcze jedno! Tradycją English For You jest coroczne losowanie cennych nagród. Los był dla mnie szczęśliwy. Wygrałam "Tłumacza komputerowego". Myślę, że jest to wspaniała pomoc dydaktyczna, z której skorzystam w mojej dalszej nauce.

Andżelika

Ostatnio znajoma zapytała mnie, czy mogłabym jej polecić szkołę angielskiego, do której aktualnie uczęszczam. Odpowiedziałam bez wahania: oczywiście!

Dlaczego? Bo na zajęciach panuje miła atmosfera, a lektorzy są bardzo zaangażowani w swoją pracę i starają się zainteresować grupę omawianym tematem, a to dla mnie bardzo ważne.

Marta

Uważam, że English For You to naprawdę super szkoła. Na zajęcia przychodzę z wielką przyjemnością, bo oprócz nowych słówek i gramatyki mam okazję dowiedzieć się wielu ciekawostek o różnych krajach i kulturach.

 Nasi lektorzy uwielbiają podróże, a Native Speakerzy pochodzą z różnych zakątków świata, dlatego zawsze zajęcia są ciekawe. Poza tym ucząc się w małej grupie miałam okazję poznać  fajnych ludzi, dzięki czemu atmosfera na lekcjach jest bardziej przyjazna, a czasem bardzo zabawna. Gorąco polecam.

Tomek

Przyjazna i serdeczna atmosfera na zajęciach oraz przyjaźnie nastawieni wykładowcy – to wszystko sprawia, że szkoła English For You jest wyjątkowa.

 Z wielką przyjemnością uczestniczę w lekcjach z polskim lektorem oraz konwersacjach z ciekawymi Native Speakerami, a odkąd chodzę do tej szkoły nauka angielskiego przestała być dla mnie przykrym obowiązkiem. Wierzę, że zaprocentuje mi to w przyszłości.

Rafał

Patrząc z perspektywy czasu, uważam, że English For You to było cenne doświadczenie życiowe związane z praktyczną umiejętnością nauki języka i możliwością kontaktu z sympatycznymi lektorami z różnych zakątków globu.

Doświadczenie to zaprocentowało nie tylko pewną fluencją językową, ale także wiedzą o świecie i wrażliwością na ludzi z odmiennych kultur. Są to miejętności niezbędne w mym codziennym obecnie życiu w anglojęzycznym kraju.

Krzysztof

Jestem uczniem English For You i najbardziej odpowiada mi niekonwencjonalny sposób prowadzenia zajęć przez polskiego lektora, który polega na właściwym doborze tematów i opracowywaniu tekstów, bogatych w nowe słownictwo.

W przełamaniu barier w komunikacji pomaga mi system dualny, bo dzięki temu nabywam umiejętność swobodnego posługiwania się językiem. Nauka angielskiego w English For You przyniosła wi wymierne efekty w postaci dobrze płatnej pracy w zagranicznej firmie.

Paweł

Chodzę do English For You od czterech lat i jestem bardzo zadowolony z moich postępów. Panuje tu doskonały klimat do nauki i niezwykła atmosfera, którą tworzą lektorzy i osoby z mojej grupy.

Można tu nie tylko szlifować angielski, ale również dowiedzieć się wielu ciekawych informacji na temat różnych kultur. Dogodna jest również intensywność i terminy zajęć. Szkoła stara się do każdego dopasować.

Jakub

Od kilku lat uczę się w szkole English For You i muszę przyznać, że ten czas nie został ani przez chwilę zmarnowany. Coraz lepiej radzę sobie z konwersacją i nie mam żadnych problemów z angielskim w szkole.

Bardzo mi odpowiada system dualny oraz sposób prowadzenia zajęć przez lektorów, którzy potrafią wytworzyć bardzo miłą i przyjazną atmosferę. Raz w roku odbywa się również losowanie nagród, podczas którego jest fajna zabawa oraz szansa na cenne bonusy. Tym razem nic nie wylosowałem, ale spróbuję za rok.

Mariusz

English For You to nie tylko szkoła języka angielskiego, ale również miejsce, w którym można spotkać dużo ciekawych ludzi i uczestniczyć w interesujących konwersacjach. 

Na lekcjach panuje przyjazna atmosfera i to nie tylko pomiędzy uczniami. Nauczyciele starają się nawiązać przyjacielskie relacje ze swoimi słuchaczami, co dobrze wpływa na nasze postępy w nauce. Nasi Native Speakerzy pochodzą z różnych krajów, dzięki czemu możemy się dowiedzieć wiele na temat różnych kultur. Jeżeli nie wybraliście jeszcze swojej szkoły angielskiego to polecam English For You

Gabriella

Sześć lat nauki w English For You dzisiaj procentuje mi wymiernymi efektami – skończyłam gimnazjum i liceum ze znakomitymi ocenami z angielskiego, a pisanie w tym języku oraz komunikacja nie tylko nie sprawia mi żadnego kłopotu, ale jest dla mnie prawdziwą przyjemnością.

Najbardziej jednak satysfakcjonującym rezultatem mojej nauki w tej szkole jest bardzo wysoki wynik z  matury rozszerzonej (100% w części ustnej!). Niedawno też dostałam pracę w English For You, dzięki czemu mam okazję wykorzystywać nabyte umiejętności językowe na co dzień. W najbliższym czasie mam zamiar przystąpić do egzaminu CAE i nie wyobrażam sobie powierzenia ciężaru przygotowania mnie żadnej innej szkole językowej.

Wiola

Szkoła English For You jest naprawdę super. Decyduje o tym przede wszystkim ciekawy sposób prowadzenia zajęć przez profesjonalnie przygotowanych lektorów.

A jeżeli do tego dodamy miłą, sympatyczną atmosferę w towarzystwie ciekawych ludzi to jest odpowiedź na pytanie: dlaczego właśnie ta szkoła? Dodatkowo podczas czerwcowego losowania można wygrać ciekawe nagrody, tak jak ja ostatnio.